07 Mart 2016

Turkcell Vidyofoni Aboneliği Yapılmış!

Mobil hattımdan internet kullanırken muhtemelen reklam olduğunu düşündüğüm bir sayfa açıldı. Yaklaşık beş dakika sonra "Vidyofoni servisine hoş geldiniz. Aboneliğiniz, tüm vergiler dahil 56 TL'ye her ay otomatik yenilenecektir. Aylık servis ücreti haftalık 14 TL olarak tahsil edilecektir. Servisi iptal etmek için iptal vidyo yazıp 1240'a gönderebilirsiniz. Paketinizi 14.03.2016 02:21 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Mh: 8503333663 "yazılı bir SMS geldi müşteri hizmetlerini aradığımda konunun tamamen kendilerinden bağımsız olduğunu faturama bu tutarın yansıtılacağı söylendi. Kısa bir araştırmadan sonra konuyla ilgili bir sürü insanın Turkcell'de bu konuyla ilgili bir çok mağdur olduğunu öğrendim. Tutar küçük olabilir ama kesinlikle üzerine gidilmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum. Bu küçük hesaplar Turkcell'e hiç yakışmamış danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum.

Sedat 123 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2016

    Müşterimizi 14.03.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön