20 Aralık 2014

Turkcell Videospor Mağduriyeti!

Daha yeni Turkcell'e geçip internet paketi yapmama rağmen daha ilk ayım dolmadan büyük bir sorunla karşılaştım. İnternette gezinirken aniden çıkan bir reklam (videospor) yanlışlıkla onayımı alıp (sadece bir tuşa basma) benden 14 TL kesti nasıl oluyor? Bu nasıl oluyor da numaramı tek tuşla buluyor bütün TL mi alıyor? Turkcell gibi bir firmanın interneti nasıl bu kadar zayıf, bu kadar korumasız oluyor? Ve devam ediyor diyor ki bana gelen mesajda her ay 56 TL kesecekler, haftalık 14 yok yeterli kontör olmazsa, 2 TL günlük kesecekler. Derhal çözüm bulunmasını, mağduriyetin giderilmesini istiyorum. Eğer bulunamazsa artık güvenli Turkcell, güvenli internet kalmadı demektir!

Özer 1.318 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 22.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön