25 Mart 2015

Turkcell Video Plus Üyeliği Yapıp Ücret Alıyor

İnternetten yapmış olduğum araştırmadan da anladığım kadarıyla birçok insan Video Plus adlı bağlantı tarafından yanıltılmış durumda. Telefondan video izlerken devam etmek istiyor musunuz gibi bir butona evet diyerek videoya gidiyorsunuz ve bu insanlar hiçbir hizmet vermeden sizi ayda 14 TL yanıltıyor. Şuan 42 TL yanıltılmış durumdayım.


Turkcell gibi operatörler de belli ki bu yanıltmaya ortaklar. Hattımı kapatacağımı dahi bildirdim. Ben de böyle bir şeye üye olmadığımı mağduriyetimin giderilmesi gerektiğini söyledim. Üyelik iptal talebim işleme kondu anca bir önceki ayda hiçbir şekilde yararlanmadığım bir içerik için oluşan mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Lara 344 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2015

    Müşterimiz ile 27.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön