25 Kasım 2014

Turkcell Video Plus Tarafından Haksız Kazanç!

Videoplus adlı servise bilerek veya bilmeyerek üye olmadım. Turkcell akıllı fatura kullandığım halde fatura tutarım şişmiş ve 24 Kasım tarihi için 85.98 TL ve şu anki güncel faturam için 56 TL gibi rakamlar benden tahsil edilmektedir, bu bir haksız kazançtır. Ve Turkcell buna zemin hazırlamaktadır.


Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp itiraz ettiğim halde siz üye olmuşsunuz kendi kendine olmaz deyip başlarından savdılar. Aynı konu tekrarlandığı halde ne kendim ne de çevremdekileri Turkcell kullanmaması için uyaracağım. Zararımın karşılanıp gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Yusuf 487 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf29 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyetini sağlama açısından bir çözüm üretilmemiştir

  • Turkcell Temsilcisi29 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 29.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Videoplus Servisi ve faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön