17 Eylül 2013 #2014333

Turkcell Video Paketine Üye Olduğumu İddia Ediyor!

Benim bilgim olmadan 14. 08. 2013 tarihinde fixmobi video paketine üye olmuşum. Kullandığım hat Turkcell vınn ben niye video paketine üye olayım ki? Bununla ilgili Turkcell müşteri hizmetlerine mesaj attım cevaben(Talebinizle ilgili olarak hattınızı incelediğimde, 14/08/2013 tarihinde abone olduğunuz Fixmobi Video Paketi aboneliğinizden ücretlendirildiğinizi görüntülemekteyim.


İş ortaklarımız Turkcell alt yapısını kullanarak kendi markaları ile müşterilerimize hizmet sunuyorlar. diye cevap Ben iş ortaklarınızdan öyle bir şey talep etmedim ki bana hizmet sunsunlar. Ben Turkcell'den hizmet alıyorum. Faturanın düzeltilmesini ve fazla alınan 40 TL'yi iade etmelerini istiyorum. Aksi taktirde yasal işlem başlatacağım ve bir daha Turkcell kullanmayacağım başka. Bir hat var onu da taşıyacağım.

Erdoğan 54 Okunma

Cevaplar

 • Erdoğan17 Ekim 2013

  turkcell hattı iptal ettirdiğim halde fixmobi üyeliğiniz iptal edildi diye mesaj gelmesine rağmen yine 45.30 tl fatura geldi bunlara bi durdiyen kanun yokmu.

 • Erdoğan24 Eylül 2013

  Birdaha turkcell kullanmam

 • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Erdoğan17 Eylül 2013

  Turkcell`in vermiş olduğu cevaba bakarmısınız(Fixmobi servisinden yaşamış olduğunuz ücretlendirmenin iadesini yapamadığımızı size üzülerek iletmek isteriz. Servise aşağıdaki bilgilerden ulaşarak konu hakkında ilgili firma ile görüşebileceğinizi iletmek isteriz. )Sanki ben turkcel kullanmıyorda fixmobi kullanıyormuşum gibi turkcel izin vermese nasil benimle abonelik yapar bu kadar üç kağıt olmaz inşaellah bu turkcel batarda bu millette kurtulur artik yapacak bişey yok mahkemede hesaplaşacağız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön