24 Ağustos 2013 #1975247

Turkcell Video İzleyemiyorum!

Öncelikle 3 ay önce 1 yıl taahhütlü 4 gb ayda 35 TL Turkcell Vınn modem aldım. Bana her yerden modemin çekeceğini taahhüt ettiler. Neyse modemi aldım çekmesinde sorun var müşteri hizmetlerini aradım çekmesi düzeldi. Lakin bu sefer bir video izleyemezsiniz iki de bir de donar, ben de müşteri hizmetlerini arayarak videoların donduğunu hattı iptal ettirmek istediğimi söyledim.


Bana bir dönüş bile sağlamadan sözleşmeden cayma olarak 159 TL ödeme çıkardılar bu ayda vergileri 60 TL borç olarak tarafıma gönderecekmiş neyse ben bunu da ödeyeceğim.

Volkan 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizi 02.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Volkan29 Ağustos 2013

    Kesinlikle turkcelli tercih etmem tercih edene de ettirmeyeceğim hiçbir şekilde de geri dönüş sağlamadılar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön