14 Eylül 2013 #2011753

Turkcell Vibra Mobil Adlı Onay Vermediğim Bir Site İçin Ücret Kesimi Yaptı!

Vibra Mobil adlı firma 13. 09. 2013 tarihinde 14, 4 TL'lik telefonumdan TL kontör ücretlendirmesi yaptı gerekçe model kulüp üyeliği yapılmış gerekçe olarak bunu gösterdiler aradığımda hemen üyeliğimi iptal ettim.


Ben bu paranın iadesi edilmesi için Turkcell müşteri hizmetlerine belirttim. Bana bu para çekilmiş kullanılmamış ise iade edilir diye bilgi verdi.


BTK'ya şikayet edecektim fakat internet ile ilgili sıkıntı varmış yada formu ben bulamadım. Onay vermediğim örneğin evet & onay yazıp 0000'a yolla tarzı bir sms yollamadığım halde nasıl benden bu ücretlendirme yapılır?

İsmail 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizi 24.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön