18 Ocak 2014 #2242527

Turkcell Vermediği Hizmetin Ücretini Alıyor

16 ocak 2014 tarihinde faturalıdan hazır karta geçiş talebinde bulundum. Sonrasında 48 saat içinde talebimin yerine getirileceğine dair mesaj aldım. Bu arada numaramı taşımak istedim. Farklı bir operatöre başvurdum. Meğer ki Turkcell geçiş taleplerine en erken 6 gün içinde onay veriyormuş. Dolayısıyla ayın yirmisinde fatura yenileme döneminde benden tekrar fatura ücreti olan 56 tl'yi alabilmek için hazır karta geçiş işlemimi de iptal ettiler. Müşteri temsilcisi ile görüşmemde Avea'ya geçiş yapmadığım takdirde bu işlemi hazır karta geçiş işlemini yapacaklarını söylediler. Sözleşmeniz gereği bunu yapıyoruz dediler. Ben sözleşmede böyle bir madde bulamadım.

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Ocak 2014

    Bir daha asla turkcell'i kullanmayacağım

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 20.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil Numara Taşıma hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön