05 Aralık 2015

Turkcell Verilmiş Sözün ve Taahhüdün Yerine Getirilmemesi!

Şirketimize bağlı olan 6 tane şirket hattımızın Turkcell kalite ve güvencelerine inanarak geçiş yaptık. Geçiş yapmamızın en büyük sebeplerinden bir tanesi olan "internet kullanım süre aşımının olamayacağına dair almış olduğumuz taahhüttür." Ancak daha gelen ilk ay faturamızda bu beyanın yerine getirilmemesi, ödenmesi gereken sabit fatura bedeli toplam (295,00 TL) olması gerekirken tarafımıza beyan edilen fatura bedeli (711,00) TL olduğu ancak bu konuda operatör hizmetlerinin itirazımıza karşılık vermeyişinden dolayı Turkcell ve kalite hizmetlerine karşı güven problemi yaşamaktayız. En kısa süre içerisinde cevap alamadığımız takdirde farklı operatöre geçiş yapacağımı bilgilerinize sunarız.

Seçil 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Aralık 2015

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön