17 Haziran 2013

Turkcell Verilmeyen Hizmete Ücret İsteniyor!

Turkcell vermediği internet hizmeti için tahsilat yapmak istiyor. Turkcell'den Mart 2011 tarihinde Vınn satın aldım. 2 sene 1 ay kullandım. Şubat 2013 ve Mart 2013 faturalarını ödemede geciktim. 2 aylık faturamı ödeyim ve hattı kapatayım diye İzmir Gaziemir Tim Koçak iletişim mağazasına gittim.


29 Nisan 2013 tarihinde hem iki aylık faturamı ödedim hemde kapatma işlemini gerçekleştirdim. Görevliye başka fatura gelip gelmeyeceğini sordum. Hayır başka ödeme yapmayacaksınız dedi. Vınn hattını kapattıktan sonra Turkcell defalarca aradı hattı kapatmayın diyerek daha sonra fatura tarihi her ayın 26'sı diye ve bende hattı 29'unda kapattığımdan 3 gün için hizmet vermediği halde 45 TL daha isteniyor.

Melih 20 Okunma

Cevaplar

  • Melih19 Temmuz 2013

    2 tane davara bakamayacakları turkcell'e yönetici yapmışlar daha ne deyim..

  • Turkcell Temsilcisi18 Haziran 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön