08 Kasım
#12930141

Turkcell Verilmeyen Hediye, Sözünde Durmama!

Her defasında yazmaya devam edeceğim. BİP üzerinden sen yap diye kanalındaki söz verdikleri İnternet hediyelerini vermiyorlar. Üstünü bilgi yarışmasında Hem Bil kazan hem de kim 1 GB ister de para kesiyor.


Yarışmanın yarısında donuyor. Ondan sonra hem ödediğim para boşa gidiyor hem de hediye İnternet falan yok. Gereksiz pahalısınız, elinizdeki müşteriyi yanıltma aracı olarak görüyorsunuz.


İletişim merkezlerindeki çalışanlarınız taahhüdü imzalatana kadar kırk takla atıyor yanlış şeyler söylüyor. Sonra da sonuç yüksek fiyat az faydalanma. Bir an önce taahhüdüm bitsin de geçeyim başka operatöre.

Oruç Oruç 764 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi1 g

    Değerli Müşterimiz, Talebinizi BiP uygulaması içinden “Profil>Ayarlar>Hakkında>Bize Ulaşın” adımlarını takip ederek paylaşmanız durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı çağrı merkezi kanalımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

  • Turkcell Temsilcisi4 g

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları