08 Ağustos 2016

Turkcell Verilmemiş Hizmetin Parasını Alıyor

Daha önceden de Turkcell'den çekmişliğim var. Askerde en zor zamanında ödediğim parayı benden tekrar talep ettiler ki askerdim. Öyle böyle yatırdım ki beni bayağı zora soktu. O zor ortamda bir de onun stresini yaşadım. Sonradan kusura bakmayın fazla almışız diye hesap numarama bir miktar para yatırıldı. Sonra bir daha yatırdılar. 4-5 ay önce kadar almadım daha ama alışkanlık vardır ya hani Turkcell bu da alışkanlık olmuş.


Askerde onca zorlanmama rağmen yine Turkcell'e devam ettim yoluma. 31.07.2016 'da haftalık hediye internet gönderdim nişanlıma. Aynı anda aylık da gönderdim. Dün haftalık bitti, aylığa geçmedi ama. Müşteri hizmetlerini iki sefer aradım ki faturama yansımıştı aylık bedeli ve bana cevapları haftalık tanımlanmış ama aylık tanımlanmamış beklemede. 24 saat ile 48 saat arası tanımlanacak bir şeyin parasını yansıtıp tanımlamamak ne demek, neden onay veriyor sistem buna?

Mustafa 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 10.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa08 Ağustos 2016

    Hizmeti veremiyosa o an nıye parasını alıyo da o an yapılamadıgına dair bir mesajla bılgılendirmiyo beni de onay verıyo buna parayı yansıtıyo üstündrn bı hafta gecıyo haftalık bıtiyo 24 48 saat içinde yüklenir ne demek şaka mı bu şakaysa komik değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön