20 Temmuz 2013

Turkcell Verilmek İstenmeyen Hediye!

Ben yaklaşık Turkcell kurulduğundan beri firmadan hizmet alan bir müşteriyim. Firmadan senelerdir hiç sahip değiştirmemiş hatlarım mevcut. Fakat neredeyse 20 senelik müşteri olduğum halde bile tek hattımın sarı kutu puanı bir cihaz almaya yetmemekte. Ayda 300 puan verilerek de toplandığında bir telefon cihazını almak için gereken süre içerisinde muhtemelen puanlar daha yükseğe çıkmış olacaktır.


Bir müşterinin, baştan beri hattını almış, devretmemiş, hattı sıfırdan almış, kimseden almamış durumda iken puanların birleştirilmesine müsaade edilmemektedir. Mevcut şartlar göz önünde bulundurulduğunda firmanın hediyeyi koyduğu ama alınamasın diye planlamış olduğu görülmektedir. Şikayetim bu konudadır.

Herman 38 Okunma

Cevaplar

  • Herman12 Nisan 2014

    Konu ile ilgili herhangi bir dönüş veya düzeltme olmadı, şu anda puanım bir T40 almaya yetisebildi nihayet fakat bu sefer de 24 ay Turkcellde kalma sozu isteniyor. Yahu kardeşim siz zaten bu sarı kutu puanlamasını ve verdiginiz hediyeyi bu kadar senedir sizde kaldıgım icin vermiyor musunuz? Daha ne sözü istiyorsunuz? Heidyeyi vermemek icin yapmadığınız hareket kalmadı ... Acaba ben bunca senedir Turkcell de kalmakla hata mı ettim, Turkcell musterilerini kafası çalışmıyor mu sanıyor acaba. Koskoca TURKCELL icin boyle seyler ayıp degil mi? Ben zaten bunca sene TURKCELL de kaldığım icin haketmisim o hediyeyi, yeni 24 ay taahhüt mecburiyeti neden? Sanırım böyle böyle sene sonu gelip de millet puanlarını kullanamasın diye süreç uzatıyorsunuz. Zaten ne kadar ilgili bir kurum olduğunuzu da sorunuma hemen geri donus saglayip halletmenizden anlıyorum. Teşekkürler

  • Herman30 Aralık 2013

    Sorunum çözülmedi, çözülemediği gibi, yorumumda yazdığım doğrultuda daha vahim bir hal aldı. Turkcell in ilgisine çok teşekkür ederim demek isterdim ama ...

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön