09 Nisan 2013 #1732646

Turkcell Verilen Taahhüde Aykırı Fatura Kesimi!

Numarasını yazdığım hattın sahibi olan şahıs askere gitmeden önce 1 aylık süreyle belirli bir tarifeye geçmiş, ancak Turkcell'le arasındaki anlaşmaya bu tarifenin yalnızca 1 ay uygulanacağı ve daha sonra hattın askerlik süresince kullanılmayacağı gerekçesiyle 9,90 TL olan bir başka tarifeye geçirileceği kararlaştırılmıştır.


Kardeşi olarak bu faturayı ödemek istediğimde bana 33,60 TL ve 33,80 TL olmak üzere iki farklı fatura kesildi. Kendisiyle tekrar konuştuğumda bana durumu anlatıp Turkcell'le Kasım ayı sonunda yaptığı görüşmenin band kaydını dinlemelerini ve durumu düzeltmelerini rica etti. Ancak Turkcell'in tek cevabı 'hat sahibi arasın' oldu. Teşekkürler Turkcell.

Mehmet 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön