27 Ekim 2014

Turkcell Verilen Söz Tutulmuyor!

Verilen söz karsısında H.. B.. tarafından gelinip şirket imzaları alındıktan sonra cihaz getirilmedi ve 7 gün geçmesi ardından aradığımda beni şikayet etmişsin cihazlar bugün çıkmayabilir dedi. Fakat Turkcell tarafından arandığımda cihazlarınız ulaşacak demişti fakat bu şahıs kasten cihazları getirmediğini ve işlemlerini yapmadığını düşünüyorum, gerekirse Turkcell'den çıkıp başka operatörün kurumsal hattına geçmeyi düşünüyorum. Verilen sözün arkasında durulmuyor.

Gökhan 441 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön