11 Temmuz 2016

Turkcell Verici Koymamaları!

Geçtiğimiz ayın 24 'unde Ankara Sincan'a tatil için geldim. Daha önce Urfa'da bir köyde görev yaparken gayet iyi çeken internetim şu an ya 1 dış ya da hiç çekmiyor. Sayfalar yarım saatte açılıyor ya da hiç açılmıyor.


Müşteri hizmetleriyle defalarca görüştüm yok silin geri yükleyelim yok profil yok ağ ayarları olmuyor, en sonunda adresimi aldılar ve sonuç: Oraya verici kurulum aşamasında. Bakın kaç gün geçti ben Vinn paketimi kullanamıyorum ve benden fatura alıyorsunuz devretme gibi bir durumda da yok benim bu ay ve diğer 2 ay paketim boşa gidecek ve ben sayenizde boş yere fatura vermiş olacağım!

Tarık 133 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Müşterimizi 13.07.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön