12 Nisan 2018
Yorum Yap
#10333032

Turkcell Veri Gizliliği Ve Kandırmaca!

Veri gizliliği ve kandırmaca.


Telefon faturası ödeyerek oluşan kandırmacaya zemin hazırlayan ya da ortak olan Turkcell ve oyalayan müşteri hizmetleri nedeniyle zarara uğratılacağım. Bu konuda Turkcell'in müşteri hizmetleri hiçbir şey yapmadığı gibi firma ile iletişiminizde kesiyor.


Yani hiçbir şekilde sonuç alınamıyor. Ya kandırana, ya da Turkcell' e fazladan para vermek durumunda kalınıyor. Turkcell müşteri hizmetleri ile yazışmalarım ektedir. Turkcell' in sorularıma cevap ve mağdur edilmeyeceğime dair garanti vermesini istiyorum.

Muammer Muammer 338 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2018

    Müşterimiz ile 18.04.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Muammer17 Nisan 2018

    Değerli Turkcell temsilcisi, her zaman ki gibi yuvarlak laflar ederek oyalıyorsunuz. Resimler de göreceğiniz üzere 3 tane soru sordum. Bunların cevaplarını net olarak verebilir misiniz. Yoksa sizinde bu soruları yanıtlayacak yetkiye sahip değil misiniz. Sorularımın cevabını bekliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi12 Nisan 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler