11 Kasım 2014

Turkcell Vefat Eden Kapatılmış Hat Sahibine Fatura Kesiliyor!

Babam 31.07.2014'te vefat etti. 8. ayın ortasında iki hattını da kapatmama rağmen ağustos faturası tam olarak yansıtıldı. 23 Eylül'de buna mukabil mail atmıştım (Talep No:44639576) ve beni arayıp birkaç belge istediler; ilettim kendilerine. 1.5 ay dönüş olmadı ve eve "faturalar ödenmezse yasal işlem başlayacak" diye ihtar yollandı.


Tekrar mail atıp 1,5 ay dönüş olmadığını söylediğimde de "belgeleriniz eksik şunlar da lazım" diye aradılar. Madem eksik niye aramadınız daha önce? Ki eksik falan da değil mail kaydım duruyor; sonradan belge üretip işi yokuşa sürdüler. Uğraşamam dedim ödeyip kurtulayım. Az önce ödemeye girdim, bir baktım ki eylül ayına da fatura kesmişler şimdi. Nedir bu saçmalık?

Serdar 114 Okunma

Cevaplar

  • Serdar20 Kasım 2014

    10 gündür hiçbir geri dönüş sağlanmadı. Daha önce de 1.5 ay dönmemişlerdi zaten. Alışkanlık haline getirdiler demek ki. Yazık.

  • Serdar19 Kasım 2014

    Hâlâ bana bir geri dönüş sağlanmadı maalesef.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön