05 Aralık 2018
Yorum Yap
#11258919

Turkcell Ve Superonline Müşteri Memnuniyetsizliği!

Turkcell hesabım uygulaması üzerinden adıma kayıtlı olan Superonline hattımı teknik veya bilmediğim diğer sebeplerden dolayı bir türlü ekleyemedim. Bu konuyla alakalı sorunumu Turkcell destek hattı dahil Turkcell'in ilgili birimlerine ilettim. Fakat konuyla alakalı bana dönüş yapan müşteri hizmetleri personellerinin çözüm diye Superonline yönlendirmesi, Superonline müşteri hizmetlerinin de sorunun kendileriyle alakalı olmadığını ileri sürerek tekrar Turkcell müşteri hizmetlerine yönlendirmek suretiyle kısır bir döngünün içinde kalmış oldum. Konuyla alakalı çözüm alabileceğimi düşündüğüm için bu platforma yazma gereği duydum. Umarım yanılmamışımdır.

Davut Davut 272 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Davut14 Aralık 2018

  Buraya 4 gün önce yazdığım mesaja henüz bir yetkili tarafından cevap verilmedi. Halbuki şikayeti buraya yazdığımın ertesi günü bana ulaşan Turkcell görevlisi sorunun çözümü için Superonline'a a mail atmamın yeterli olduğunu mailin iletildiği andan itibaren sorunumun çözüleceğini belirtmesine rağmen Superonline tarafından attığım maile yanıt olarak Turkcell müşteri hizmetleri kanadını işaret ediyor. İlk yazdığım şikayette olduğu gibi sorun çözmek niyetiyle hareket etmek yerine iki kurumda müşteriyi birbirine paslıyor. Haklılığımın kanıtı bu durum işte

 • Davut09 Aralık 2018

  Müşteri temsilcisinin beni arayarak bilgilendirmesi üzerine Superonline’a mail atmam istendi. Bunun üzerine maili tarif ettiği şekilde attım ama Superonline beni tekrar Turkcell’e yönlendirdi. Sorunumun kaynağı olan bu kısır döngü hala devam ediyor

 • Turkcell Temsilcisi07 Aralık 2018

  Müşterimiz ile 07.12.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi06 Aralık 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları