05 Mayıs
Yorum Yap
#10408307

Turkcell Ve Reel Alacak Kandırmacası!

Turkcell adlı GSM operatörü yıllar sonra borcunuz var deyip, borcunuz Reel Alacak şirketine devredilmiştir deyip, haksız kazanç elde ediyor. Hangi devirde yaşıyoruz ki borcu bildirmeyi yıllar sonraya bırakıyor, düpe düz kandırma bu.

Muhammed 2.368 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed07 Mayıs

    Siz kendinizi çok mu uyanık sanıyorsunuz Turkcell ortada bir borç varsa bunca yıl niye beklediniz fahiş rakamlarla milleti tehdit ediyorsunuz.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Aboneliği sona ermiş olan hatlara ilişkin olarak yasal takip veya idari takibe konu olmuş Turkcell borçları, tahsilat için artık "Reel Alacak Yönetim A.Ş" firmasına devredilmiştir. Borcunuzla ilgili detay bilgi almak üzere 0212 988 0 333 numarasından firma ile iletişime geçebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir Turkcell Anlaşmalı ödeme kanalından borca dair ödeme alınamayacağını hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları