05 Nisan 2013 #1725381

Turkcell ve İş Ortağı Olduğunu Söyledikleri Fixmobi Sitesi Tarafından Mağdur Edildim!

Farkında olmadan cepten nette sörf yaparken girmiş olduğum ve hala neresi olduğunu tam olarak bilmediğim ama adının fixmobi olduğunu öğrendiğim, türkcell'i arayıp bu nedir diye sorduğumda iş ortağımız yanıtını aldığım şirket tarafından mağdur edildim. Siteye üye olmak için bir defa giriş yapmanın yeterli olduğunu kendilerinden öğrendim.


Türkcell'i aradığımda fixmobi denen yerin telefonunu verdiler orayla görüşmem gerektiğini söylediler. Orasını aradığımda bir defa siteye girdiğimin göründüğünü söylediler. Herhangi bir kayıt formu gibi bişey olmadığı halde girmiş olmamın kayıt yerine geçtiğini söylediler ve birkaç aydır ben farkında olmadan haftada 10 tl faturama işlemiş. Yani ayda 40 tl mağdur edildim.

Soner 164 Okunma

Cevaplar

 • Soner18 Nisan 2013

  kaç defa ulaştım çözüm üretmedikten sonra ulaşmışlar veya ulaşmışım neye yarar..

 • Soner06 Nisan 2013

  ben bu siteye başvuru yapmadan önce türkcell i aradım kendileriyle ilgili bi durum olmadığını orasının iş ortakları olduğunu söylediler ve sadece telefon numaralarını verdiler bumudur ilgilenmek şimdi tekrar türkcell e ulaşmamı istiyorlar

 • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2013

  Müşterimizi 05.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön