29 Ocak 2014

Turkcell Vadettiği Kampanyayı Gerçekleştiremiyor

Kampanya yaptığı cihazı kredi kartı ile daha uyguna verdiğini söylüyorlar ve ben telefonu almaya gittiğimde Turkcell'in ana bayisi dahil sistemlerinde bir sorun olduğunu söylüyor ve cihazı bana kredi kartı ile veremedikleri ve bu sorunu çözemediklerini söylüyorlar, kredi kartı ile alımlarda şubatın başında da bitiyor. Benden olmayan bir sorun yüzünden ben niye daha fazla ödeyerek cihazı alıyorum. Ben Turkcell'in bütün kriterlerine uyarak oraya gidiyorum ama onlar bana cihazı veremiyorlar, benden olmayan bir sorun yüzünden ben o farkı ödemek istemiyorum. Kredi kartı ile veremiyorlar ise taahhütlü olarak faturama kredi kartı alım ücretini yansıtarak cihazı almak istiyorum.

Şükrü 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 06.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Şükrü06 Şubat 2014

    Baştaki aksaklıklara rağmen sonradan gösterdiğiniz ilgi ve tavrınız bu açığı kapattı. Sorunumu çok iyi dinleyen ve çözüm üreten çağrı merkezi çalışanınız Yakup beye çok teşekkür ediyorum. Önemli olan sorunumun çözülmesi ve mağduriyetimin giderilmesiydi bunun için Turkcell ailesine de teşekkür ederim. Artık sizden şikayetçi değilim rahat olabilirsiniz

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön