02 Kasım 2018
#11100089

Turkcell Vaad Ettiği Kampanyayı Sunmadı!

Daha önce sıkıntılar yaşayıp ayrıldığım Turkcell operatöre 4 yıllık bir aranın ardından sorunların düzelmiş olması ümidiyle geri dönmek için yetkili bir Turkcell Bayisine gittim Bana (Hoşgeldin 11) adında 750 dakika 100 SMS ve 11 GB internetli bir paket tavsiye edildi.


Pakette 11 GB internet olduğu bunun 5 GB bölümü enflasyon kampanyası ile ocak ayına kadar süreceği sonrasında ek 2 GB verilerek internetin 8 GB olacağı söylendi.


Fakat hattım açıldığında sadece 5 gb+5 GB toplam 10 GB interneti olduğunu ve enflasyon kampanyası bitiminde 5 GB olarak devam edeceğini öğrendim.


Müşteri hizmetleri bayii ile görüşmemi istedi. Bayiiye sorduğumda 1 GB internetin hattıma geleceğini söyleyerek beni oyladılar. Fakat gelen giden hiçbir şey yok.


Ben 1 GB internet peşinde değilim beni üzen Turkcell gibi kurumsallığıyla övünen, en iyi olduğunu iddia eden bir şirketin bu gibi şeyler için yalan dolana başvurması. Böyle şeyler görmeye devam edersem taahhüdüm bittiği gün Turkcell'den ayrılacağım...

Burak Burak 568 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2018

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları