15 Mayıs 2013 #1800462

Turkcell Üzerinden Reklam Sms'i Gönderen Firmalara Fırsat Vermeyin!

Turkcell gereksiz reklam yapan her firmaya bizi araması için izin veriyor. İnsanların telefonuna "forma kazandınız,saat kazandınız" gibi safsatalar yazarak geri araması sağlanıyor ve kontör tacirliği yapılıyor. Aramayın beni dediğiniz zaman, istemiyorsanız kampanya aramalarına kapatın diyorlar.


Bu durumda bankalardan gelen bilgilendirme mesajları da kesiliyor. Pahalı olmasına rağmen iyi hizmetten dolayı Turkcell tercih ediyorum. Bu insanların bizi rahatsız etmesine ve kabalık yapmasına izin verilmesin.

Mesut 42 Okunma

Cevaplar

  • Mesut17 Mayıs 2013

    Uzman müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede şöyle söylendi: biz izinsiz reklam faaliyeti gösterenlere hiçbir şey yapamıyoruz. Bunlar istediğini yapabiliyor. Çok şikayetçiyseniz yasal süreç başlatın... Çaresizce oturan bir turkcell ile karşı karşıyasınız. Sıradan basmakalıp cevaplarla bu işin hallolduğunu zannediyorlar.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön