26 Mart 2013

Turkcell Üzerime Hat Açılmış!

Bundan 6 ay önce benim hiç bir şekilde haberim olmadan benim adım ve tc kimlik bilgilerim kullanarak bir faturalı hat açılmıştır.Bu hatta kayıtlı olan adres ve imza benim değil iken üzerime 480 lira borç oluyor ve 6 ay boyunca kimse beni aramıyor sormuyor borcum icralık olunca beni bir şekilde buluyorlar kabul etmiyorum dilekçe yazıyorum.


Ve gelen cevap çok komik kimlik bilgileriniz tutuyor biz diğer evraklarınızı göremeyiz mahkemeye başvurun.Borç avukata verilince benim telefonumu buluyosunuz peki 6 aydır Turcell bana neden bir bildirim bile yollamadı.Şimdi mahkemeye veriyorum.Tazminat davası açıyorum.Gerekeni yapacağım.

Esra 161 Okunma

Cevaplar

  • Esra01 Nisan 2013

    Turkcell bu hattı hiç bir şekilde kabul etmıyorum borcu da hattıda beım değil

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 25.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, bilgisi dışında açıldığını belirttiği numara hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön