28 Ocak 2014 #2260650

Turkcell Üzerime Açılan Hatlarla İlgilenmedi!

Üzerime 2 adet hat açıldığını fark ettim hayatım boyunca bu numaraları ne gördüm ne de aldım. Bunun üzerine Turkcell'e internet üzerinden nüfus cüzdanı fotokopisi ve dilekçe ile başvurdum. Dilekçemde bu hatların nereden açıldığını ve şuan nerede kullanıldığının tarafıma bildirilerek kapatılmasını istedim. Onlarda bana nüfus cüzdanı ile açılmış diye cevap yazmışlar.


Tabiki nüfus cüzdanı fotokopisi ile açılmıştır çünkü Turkcell'de defalarca kimlik fotokopisi ile işlem yaptım. Benim istediğim hattın nereden açıldığı bulunarak derhal kapatılmasıydı. Turkcell'in ilgisizliğinden dolayı kutlarım. 20 gündür hatlar açık tek yazdıkları kimlik fotokopisi kullanılmıştır olmuştur.

Caner 78 Okunma

Cevaplar

  • Caner04 Mart 2014

    Hatları derhal kapatın ben bundan sonra sizden hiçbir şekilde hat istemiyorum. Tek istediğim derhal ilegal açılmış hatları kapatın ilegal olarak kimlik fotokopim kullanılmış ve sahte imza atılmış eğer dürüst bir firma iseniz formlardaki imzaları kontrol edip bu hat açmayı gerçekleştiren bayi hakkında işlem yaparsınız

  • Caner04 Mart 2014

    halen sorunum devam ediyor halen hatlar kapanmadı.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön