25 Şubat 2013 #1652642

Turkcell Uygunsuz İçerikli Mesaj Geliyor!

Yaklaşık bir haftadır 2 günde bir Chatbox adı altında cinsel içerikli mesajlar almaktayım.Mesajın sonunda bir servis numarasını aramam isteniyor.Turkcell Müşteri hizmetlerinin bu mesajı engellemesini para ve zaman kaybımı sona erdirmesini istiyorum.

Ercan 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 26.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize servis kullanımı hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön