29 Ağustos 2016

Turkcell Üyelik Adı Altında Para Kesiyor!

Daha önce de tabletim için almış olduğum 30 TL aylık ücret anlaşmalı data hattımda da yaşamış olduğum değişik değişik sitelere üyelik adı altında Turkcell'in bana 6 ay boyunca kestiği 200 TL/aylık faturalara yapmış olduğum şikayetler sonuç bulmadan bu sefer de Turkcell normal faturalı hattıma 6 aydan fazladır 300 TL civarında faturalar kesmektedir. Faturada ayrıntısı gözüken Vidyomani, Zigzagfone, Sofraklub gibi sitelere üye olmadım, olsam bile Turkcell üzerinden olmadım, bunları Turkcell bana nasıl fatura eder aklım almıyor.

Sedat 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Müşterimizi 31.08.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön