19 Nisan 2013 #1751972

Turkcell Üyeliğim Olmadan Hattımdan Haftalık Kontör Çekilmesi!

2 hafta önce ''Fixmobi''den aldığım mesajlardan 10 tl bakiyemden düşüldüğünü farkettim. Müşteri hizmetlerini aradığımda kendilerinin iptal edemeyeceğini söyleyerek 6669 a durdur yazıp 532 li bir numaradan teyit etmemi ve bu görüşmenin ücretsiz olacağını söylediler.


Bugün telefonu elime almamla Fixmobi den 10 tl daha çekildi bakiyemden. 532 yi arayarak anlattım ve Ü. Hanım iptal edeceğini söyledi ki önceki konuşmamda yetkili olmadıklarını beyan etmişlerdi. Müşteri hizmetleri ve fixmobi paramı iade etmiyor. Her telefonda istemeyerek üye olunabileceğini benim bir suçum olmadığını söylüyor. Hattımı iptal etmeyi bile düşünüyorum artık paramın iadesini talep ediyorum.

Halide 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 19.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön