05 Eylül 2016

Turkcell Uyarmama Rağmen Hattım Kesildi

23.08.2016 tarihinde bir Turkcell bayisinden faturamı ödedim. Teknik bir arıza nedeniyle dekont vermeyen temsilci bir sorun çıkmayacağını bunu müşteri hizmetlerinden teyit edebileceğimi söyledi. Müşteri temsilcisini aradığımda bana faturamın ödenmiş olduğu söylendi. 24.08 tarihinde kontratlı telefon siparişi vermek için sisteme girdiğimde faturam ödenmediği için bunu yapamadım konu hakkında bayi ve müşteri temsilcileri ile 3 kere yapmış olduğum görüşmelerde sistem hatası olduğu bir problem yaşamadan sorunun düzeltileceği tekrar edildi. Devam eden günlerde defalarca yapmış olduğum uyarılara ve telefonumun kullanıma kapanmaması konusundaki hassasiyetimi belirtmeme rağmen bugün itibarı ile hattım kullanıma kapandı. Bu sabah ki görüşmelerimi başkalarından telefon rica ederek yaptım. İş ve sosyal çevremdeki görünümüm Turkcell tarafından faturasını ödeyemeyen adam konumuna getirildi.

Dursunbey 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön