31 Ağustos 2013 #1986920

Turkcell Uyarı Yapmadan Fazla Fatura Gönderiyor!

Adıma kayıtlı cep telefonum aylık 200 dk karşılığında 30 TL fatura ödeyecektim. Sonra ben mesaj ile 500 dk karşılığında 30 TL fatura ödeyeceğim pakete 1 yıllık taahhütle geçtim.Bana şimdi 113, 60 TL fatura geldi.


Ben bu kadar dakika konuşmadım ve mesaj attığım gün o ay dönemi için geçerli olmalı. Turkcell işine geldiği gibi davranıp bizi mağdur ediyor. Ben bu faturaya itiraz ediyorum. Bana aylık 500 dk üzerinden 30 TL üzerinden ücretlendirmesi gerekiyor.


Bu konuda gereken yapılmazsa bende hattımı kapattırarak başka GSM firmasına geçmeyi düşünüyorum. Beni yanlış bilgilendirdi Turkcell. Bu faturayı ödemeyi düşünmüyorum. En az 5 yıldır Turkcell'de bu numarayı kullandım.

Çetin 42 Okunma

Cevaplar

  • Çetin07 Eylül 2013

    beni aradınız zaman trafikte araç kullanıyordum diğerinde ise cuma namazı vakti olduğu için konuşamadım tekrar arayın bende sizi tekrar 2 kez aradım ama şikayetim ile ilgili bilgi alamadım bekliyorum aramanızı

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizi 06.09.2013 2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön