16 Mayıs 2013 #1802537

Turkcell Uyarı Mesajı Göndermeden Kota Aşım Ücreti Kesiyor!

Turkcell den 2 ay önce 5 gb'lik internet paketi aldım. 5 Gb'lik paketi aldığım sıra bana Turkcell in müşteri hizmetlerinden çalışan bir bayan 5 gb lik paket aşımı olduğunda 500 mb için 10 tl ücret kesileceğini ve bunu da bana uyarı mesajı ile bildireceklerini söyledi. Fakat nedense Turkcell hem uyarı mesajı göndermedi hem de 10 tl keseceğine 20 tl kesti.


Ayrıca ben 5 gb tan fazla kullanım yapmadığımdan eminim. Daha önce de böyle bir durumla karşılaştım. Benim haklı olduğumu anladıklarında 15 tl nin bir sonra ki fatura kesiminde iade edeceklerini bir mesaj ile bildirdiler. Fakat aradan 1 yıl kadar bir zaman geçmesine rağmen hala bu ücreti iade edecekler.

Erhan 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön