10 Nisan 2013 #1735691

Turkcell Usulsüz Satış!

Turkcell'in gezici satış elemanları eşimin Bakırköy'deki ofisine gelerek Akıllı Cihaz Kampanyası çerçevesinde bir kereye mahsus 8 TL ödeyerek ve yıl taahhüdü olmadan cihaz sahibi olabileceğimizi söylemişler. Eşim de benim telefonumu değiştirmek istediğimi bildiği için benim adıma bu telefonu alıp alamayacağını sormuş. Kimlik fotokopimi verirse ve yerime sözleşmeye imza atarsa alabileceğini söylemişler.


Sözleşmede imzam olmadığı için geçersizdir. Telefonunun özelliklerini öğrenmek için TİM'e gittiğimde maalesef gerçeği öğrendim. İki yıl kamu paketi kullanma zorunluluğu , her ay cihaz için 18 TL ve de aldatılmış olmanın ağırlığı. Tüketici Hakem Heyeti kararına rağmen henüz telefonu iade edemedim.

Aysun 51 Okunma

Cevaplar

  • Aysun13 Nisan 2013

    Cevap verilmiş olması sorunumun çözüldüğü anlamına gelmiyor maalesef. Tüketici Hakem Heyetine yaptığım başvuru olumlu sonuçlandığı halde halen telefonu iade edemediğim gibi hem Türkcell ile hem de telefon satışını yapan bayisi Şengüller Telekom ile yaptıkları usulsüz satış için mücadele etmeye devam ediyorum ve sonuna kadar da edeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden, cihaz kampanyası ile ilgili araştırmalar yapılmış olup sonucu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön