14 Mayıs 2013 #1797366

Turkcell Usulsüz İşlem!

Günümüzde başkasına ait bilgilerle hat açtırmak ve bu gibi hatları çıkar amaçlı olarak kullanmak çok yaygın. Turkcell'den bana bir süredir verdiğim (530....1) numaraya dair fatura emailleri gelmekte. Hat ile birlikte benim email adresim kayıt edilmiş. Başka hangi bilgilerin bana ait olduğunu öğrenmek için ve en azından benim bilgilerimin kullanılmakta olup olmadığını teyit etmek için 13 Mayıs 2013 tarihi saat 23:30 saatinde mezkur şirkete ulaştım. Ancak yardım etmediler.


Benim böyle bir numaram mevcut değildir. Turkcell'in, abone alma, kimlik ve iletişim bilgilerini doğrulama konusunda özen göstermesini istiyorum. Konu ile bana bilgilendirme yapılmalıdır.

Ahmet 76 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Mayıs 2013

    Şikayete konu olan Turkcell hattındaki GSM numarasından defalarca reklam sms'i geliyor bana. Hiç bir alakamın olmadığı şirketlerden gelen bu reklamlardan rahatsızım. Turkcell'e, bu ve bu gibi reklam amaçlı kullanılan numaraları kapattırmasını ya da en azından bana sms gelmesini engelleyecek şekilde bir düzenleme yapmasını istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön