15 Mayıs 2017 #8349827

Turkcell Usulsüz Goller Cepte Üyeliği!

Faturalı hattımdan gelen hiçbir mesaja onaylamak üzere cevap vermeme rağmen "Goller Cepte" servisi üyeliği otomatik olarak başlatılmış olup, 2 ay hattımdan servis üyelik bedeli kesilmiştir. Müşteri hizmetleri gelen mesajı onaylamak üzere yanıtladığımı belirtmiş olup, böyle bir durum mümkün değildir. Turkcell firması, usulsüz bir şekilde hattıma servis üyeliği tanımlamış ve ücretini almıştır. Özellikle hiçbir tarifesi olmayan ve faturası az gelen müşterileri sabit bir fatura tutarına bağlayabilmek adına yapılan bu uygulama oldukça çirkin bir uygulamadır.

Anıl 418 Okunma

Cevaplar

  • Anıl18 Mayıs 2017

    Tarafıma Turkcell tarafından bilgilendirme yapılmamıştır. Şikayeti yazmadan önce müşteri hizmetlerinden aldığım "sizin tarafınızdan mesaja cevap verilmek suretiyle servise kayıt yaptırmışsınız" cevabı haricinde, (ki böyle bir mesaj atmadığım incelendiğinde Turkcell tarafından görülecektir) bir cevap almadım.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2017

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.05.2017 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön