26 Mart 2013 #1708032

Turkcell Usulsüz Fatura ve Ceza İşlemi!

Turkcell firmasının gereksiz pahalılığından dolayı hattımı başka bir operatöre taşıdım.Bu süreçten sonra Turkcell firması hattımı taşıdığım için tarafıma 384 Tl. tutarında bir ceza faturası kesmiş.Cezanın hangi nedenle kesildiğini öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığımda hattımı kullanırken bir taahhütte bulunduğumu ve bu taahhüttü yerine getirmediğim den dolayı ceza faturasının kesildiğini ilettiler.


Fakat benim herhangi bir taahhüdüm, bunu belirten ses kaydım ve taahhüdü kabul ettiğimi belgeleyen imzalı bir evrak yoktur. Turkcell firması bu bedeli yasal faizleriyle beraber benden almak istemektedir.Bu konunun ivedi bir şekilde çözümlenmesini istiyorum.

Emrah 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön