28 Ekim 2014 #2776216

Turkcell Usulsüz Cep Telefonu Satışı Yapıldı!

Babam yaklaşık 1,5 ay önce arkadaşıyla Turkcell bayisine telefon hattı almaya gitti. Telefon hattını aldığında yanında kampanyası olan akıllı cep telefonu haberi olmadan yanında olan arkadaşına veriliyor. Telefon hattının sözleşmesi ve cep telefonunun faturası babamın üzerine yapılıyor. Babamın ''cep telefonunu istemiyorum'' dediği halde haberi olmadan telefonun faturası da babamın üzerinde fakat sözleşme babamın elinde yok. Biz bunu ay sonunda fatura geldiğinde öğreniyoruz. Yaklaşık 10 senedir kullandığım ve çok güvenilir bildiğim Turkcell bayisinin bu sorunu çözeceğini umuyorum. Yetkililere duyurulur...

İlyas 611 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 07.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz alımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön