27 Temmuz 2016

Turkcell Ürün Değişimi İstiyorum!

12 Haziran'da Brandium AVM Turkcell'den S7 Edge siyah renk telefon aldım. Her hangi bir darbeye maruz kalmadan telefonumda 30 Haziran perşembe günü 3 adet çizgi oluştu ekranda ve telefon ertesi gün Brandium Turkcell'e teslim ettim ve bugün haber geldi.


Telefonun ekranı değişmiş KVK'yı aradığımda bana arkadaşlar 1 ayı dolmamış her telefonu değiştiriyoruz ama benim telefon sadece ekran değişmiş. Gerekenin yapılmasını aksi takdirde mahkemede hakkımı arayacağım!

Ufuk 131 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ufuk01 Ağustos 2016

    Hala bir dönüş yapılmadı 05542158538 telefon numaram

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön