10 Ocak 2014

Turkcell Ücretsiz İnternet Bağlantısından Ücret Alındı!

0.sporx sitesi ücretsiz kullanabilirsiniz diye Turkcell mesajı geldi siteyi ziyaret ettim sadece ana sayfası ücretsizdi ve diğer hiç bir sayfada bağlantıya devam etmediğim halde 1 TL kullanım ücreti alındı.

Yüksel 79 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel16 Ocak 2014

    Turkcell'in arayacağına eminim ama müşteri temsilcisini arayıp 1 TL için tekrar ödeme yapmaya değmez. Fakat bin kişiden 1 TL alsalar 1000 lira yapar. Geçen gün 1gb internet 3 tl diye mesaj geldi. Kayıt olmadım. Kayıt olsan her ay 3 tl ni kesiyorlar. Yani seni üye yapıyorlar. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmek zorundasın.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2014

    Müşterimizi 14.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön