09 Nisan 2013 #1733514

Turkcell Ücretsiz Aramalar İçin Ücret Kesiliyor!

30 TL yükledikten sonra Turkcell' den mesaj geldi, Turkcelliler arası ... dakika konuşabilirsiniz diye. Annemin Turkcell hattını aradığımda her defasında bakiyem düşülüyor. İvedi olarak düşülen bakiyelerin geri yüklenmesini istiyorum!

Arzu 39 Okunma

Cevaplar

  • Arzu11 Nisan 2013

    Müsait değildim ve ilk aramanızda belirtmiştim. Size ulaşamıyorum. Herhangi bir mail de bna gelmemiştir.

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizi 10.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön