05 Mayıs 2014

Turkcell Ücretlendirme Periyodunda Hata Var!

Turkcell'e geçiş yaparak Kaçmaz İkili Paketi kullanmaktayım Her yöne 500 dk 1gb internet.
Paket detaylarında: 1GB internetin ücretlendirme periyodu 1 kb, her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir; yazmasına rağmen. 1 GB internetin ücretlendirme periyodu 100 kb, her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye olarak paketten düşmekte.


Örneğin 18 sn konuşsam bile 60sn düşüyor ve sorgulamada kalan bilgiler. Dakika bazında görünmekte. Bu sorunun düzeltilmesini istiyorum. Müşteri temsilciyle görüştüğümde ise 6 sn bazında ücretlendirildiğini söyledi ama böyle bir şey yok. 467 dk kaldı 33 dk kullanıldı.Sn düşseydi bu 467 dk 33 sn kaldı yazması gerekiyordu.

İsmail 605 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 06.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ücretlendirme periyodu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön