14 Mart 2015

Turkcell Ücretlendirme!

13 Şubat 2015' de elektrik faturamı internetten ödemek istedim Turkcell'in sitesi açıldı kart bilgilerimi girdikten sonra fatura tutarından yüksek olan 180 TL görünce onaylamadan vazgeç tuşuna bastım. Bankam aradı site güvenli olmayabilir işlemi siz mi gerçekleştirdiniz dedi işlemi yapan bendim ama onaylamadım kartı. Hemen iptal edersek işlem iptal olur dediler ve kartım iptal edildi. Hesap ekstremde görünce bankaya gittim itiraz dilekçesi verdim bankadan olumsuz cevap geldi! Turkcell'e irtibata geçtim bankanızın halletmesi lazım dediler bankayı aradım bizlik bir şey yok dediler.

Pınar 2.111 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimizin talebine istinaden 17.03.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen tutar ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve dekont gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön