21 Kasım 2015

Turkcell Ücret Ve Cihazların Kalitesizliği!!

Müşterileri hizmetlerini ücrete tabi tutmaları ve ürünleri kalitesiz yapmaları ne kadar samimyetsiz bir çalışma anlayışına sahip olduklarını gösteriyor.

Yasin 57 Okunma

Cevaplar

 • Yasin26 Kasım 2015

  Teşekkür ederim ama çalışanlara Turkcell'e değil.

 • Yasin26 Kasım 2015

  söyledikleriniz çok güzel ama söyledikleriniz sadece anlıyorum, hAKLISINIZ ama deyip kendi doğrularının bana dikta edilmesi önemli değil, bENİM isteklerimin karşılanacağı bir çalışma yapılması daha doğru olur. bu arada ben şikayetimi çalışanlara değil firmaya yapıyorum. bence sorun çalışanlarda değil uygulamayı devreye sokan Turkcell dir. çalışanlara Allah kolaylık versin.

 • Turkcell Temsilcisi23 Kasım 2015

  Müşterimiz ile 23.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi21 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön