24 Nisan 2013 #1761090

Turkcell Ücret Talebi!

Kullanmakta olduğum hattımı, kendi üzerime kayıt ettirmek için Turkcell online işlem merkezine başvurdum. Bana, hattımın üzerine kayıtlı taahhütlü kampanya olduğunu, hattı devretmeleri halinde erken taahhüt iptali nedeni ile ceza ödemem gerekeceğini belirttiler. BTK'nın "Aboneliğin Güncelleştirilmesine İlişkin Usul ve Esaslar" konulu kurul kararı gereği bu işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirmeleri gerekli idi.


Ben de bilgi edinme hakkı çerçevesinde BTK'ya problemi yazdım, cevap olarak abonenin geçmiş borçları var ise bu borçları üzerime aldığımı, ancak taahhüt ücretini ödememe gerek olmadığını söylediler. Turkcell'in bu konuda haksız olduğunu, keyfi bir uygulama yürüttüğünü düşünmekteyim.

Hasan 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden devir süreci ve yıllık abonelik kampanyası kurgusu hakkında müşterimize 24.04.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön