11 Nisan 2013

Turkcell Ücret Tahsil Edilen Sesli Mesaj İle Kampanya Bildirimi!

10 Nisan 2013 tarihinde "1 adet sesli mesajınız vardır. Dinlemek için 7532'yi arayınız" içeriğinde bir SMS gelmiştir.Telesekreter arandıktan sonra "Sesli mesajı dinlemek 69 kuruş olup ücret tahsilatı sinyal sesinden sonra yapılacaktır" minvalinde bir uyarı alınmış, sonrasında mesaj dinlenmeye devam edilmiştir.


Mesaj içeriği Turkcell tarafından gönderilmiş olup Turkcell'e ait bir tarife kampanyası ile ilgilidir. Sesli mesaj yoluyla kampanya bildirimi yapıp, bu bildirimi dinlemenin ücretlendirilmesinin bir açıklaması olabilir mi? Bu uygulama usulsüz değilse nedir? Sesli mesajdan para tahsil et, müşterine sesli mesajı kendin gönder. Böyle iş mi olur?

Osman 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön