01 Aralık 2014

Turkcell Über Süper İnternet Kalitesi!

1 ay hatta 1 ayın üstünde bir süredir elimdeki 10 aydır almış olduğum Turkcell Vınn'ı kullanamıyorum. Defalarca Turkcell'in resmi web sitesinde şikayet açmış olsam da bizzat müşteri hizmetlerini arayıp konuşmuş olsam da hala değişen bir şey yok. Bu mudur hizmetiniz bu mudur müşteri memnuniyetiniz!


Her açmış olduğum şikayette yeniden ve yeniden açık adres sormak nasıl bir iş takip sürecidir? Kalem, kağıt ile mi şikayet takibi yapıyorsunuz. Sürekli aynı şikayeti tekrarlıyorum ama hala elde ettiğim kalite 0 (sıfır).


Aylık paketim 1 hafta sonra bitiyor ve internet kotamın %80'i hala duruyor. Neden mi? Çünkü bağlantıyı kurmak için 15 dakika en azından Google bağlanmak için 5 dakika bekliyorum.

Yunus 1.568 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 04.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön