10 Kasım 2015

Turkcell Türkiye'nin Sattığı Ürünün Arkasında Durmayan En Kurumsal Firması!!

Cihaz kampanyasıyla kredi kullandırarak verdiği telefonun ödemesini fatura üzerinden yaptım ve borcum bitti. Fakat bankadan tarafıma ödenmemiş borcunuz var diye evrak geldi. Tıkır tıkır yatırdığım parayı zahmet edip bankaya yatırmamışlar. Buradaki herkes gibi muhatap yok bir mail adresi verdiler oradan ses çıkmıyor çağrı merkezi zaten fiyasko. Bende bu kurumlarla avukatı muhatap edeceğim. Paramı yatırın bankaya.

Necip 73 Okunma

Cevaplar

 • Necip26 Kasım 2015

  Her şikayetin altına kalıp bir metin kopyalayıp yapıştırıyorsunuz muhtemelen onu da sisteminiz otomatik olarak gerçekleştiriyor. "Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. " Aradığımda muhatap kim, bilgi sahibi olan biri var mı acaba orada kim ilgileniyor. Kim yardımcı olabiliyor. Telefonun başına oturttuğunuz insanların donanımları ne? Sorduğum sorulara kemküm etmekten başka bir şey yapmıyorlar. Çok merak ediyorum benim bu sorunumun sonu nereye varacak.

 • Necip26 Kasım 2015

  Bu platformda şikayetimi yayınlayalı 16 gün oldu halen daha bir kişi ilgilenip beni aramadı. Ne kadar duyarsız bir firmasınız ne kadar ilgisiz, ürünü satana kadar bütün çabalarınız gerisi bomboş. İşim gereği bir çok insanla görüşmekteyim. Bu ilgisizliğinizi ve müşteri memnuniyeti adına hiç bir şey yapmadığınızı elimden geldiği kadar herkesle paylaşacağım.

 • Necip18 Kasım 2015

  Ayıptır hala arayan yok tüm samimiyetimle söylüyorum alt yapı olarak gerçekten başarılısınız, yani sadece hattınız çekiyor ve bunun dışında müşteri memnuniyeti, sorun çözme, anlık cevap, muhatap bulma özellikleriniz yetersiz. Benim problemim Büyük bir sorun değil, iki kurum belgelerini ortaya koyar sorunu çözer. Benden daha büyük sorunu olan müşterilerinizin Allah yardımcısı olsun.

 • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön