21 Aralık 2015

Turkcell "Turkcell IVR" Kartımdan 10.164 TL Haksız Olarak Çekmiş!

Senelerdir sahibi olduğum Turkcell kartımı son dönemde aktif olarak kullanmıyorum. Sadece numarayı kaybetmemek adına aylık ödemelerini yapıyorum. Aralık ayı kredi kartı hesap özetimde "Turkcell ıvr" işlem adıyla toplamda 10.164 TL'lik 25 adet işlem yapıldığını görüyorum. Bana ait olmayan bu işlemler için Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacağım. Bu arada yıllardır ödeme yaptığım kurumsal görünen Turkcell'in adının bu işin içinde geçmesinden de büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. Bu tarz şeylere nasıl olur da önlem alamıyorlar, anlayamıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini ve bu tarz olaylardan başkalarının da muzdarip olmaması için somut aksiyonlar alınmasını talep ediyorum.

Caglar 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön