14 Kasım 2015

Turkcell Turkcell Cayma Talebinde Bulunmadan Cayma İşlemi Yapıldı!

Geçen sene Kasım ayında Turkcell Vinn wi-fi almıştım. İki senelik bir sözleşme yapmıştım. İlk 4-5 ay kullandım fakat daha sonra hiç kullanmadım. Kullanmadığım halde sözleşmem var diye faturalarını düzenli yatırdım. Ancak yaz aylarında iki faturamı unutmuşum. Onları geçen ay ödedim. Sonra yine unutmuşum. Mesaj gelince borcumu ödedim. Yalnız ben borcumu ödediğim halde sözleşmeden caymış sayılmışım ve hakkımda cezai işlem uygulanmış. 507 lira benden çıkış parası isteniyor. Fakat ben hiçbir şekilde başvuru yapmadım. Ya da bana bildirilen olayı onaylamadım. Bana gelen bir mesaj, yazı, ihbarname, belge, mail, hiçbir şey yok. Benim onayım hatta talebim olmadan beni caymış saymışlar.

Memnune 141 Okunma

Cevaplar

  • Memnune15 Aralık 2015

    Siz beni arayıp ulasamadiktan sonra ben sizi 4 kez geri arayıp görüştüm fakat hala elime sozlesmemi gondermediniz.

  • Turkcell Temsilcisi18 Kasım 2015

    Müşterimizi 17.11.2015 ve 18.11.2015 tarihlerinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön