25 Şubat 2013 #1652303

Turkcell Tüm Şirket Hatlarımızın Haksız Yere Görüşmelere Kapatılması!

Şirketimizin 4 kurumsal hattı var. Dış ticaret şirketiyiz. şubat başında Turkcell, diğer operatörlerden daha ucuz yurtdışı görüşme sağlayacağını belirttiği için (Yurtdışı tek fiyat aboneliği. ), şubat başında Turkcell den aldık ve kullanmaya başladık. 16 Şubat günü 19:00 civarında bütün hatlarımız görüşmeye kapandı. 532 ile iletişime geçin dediler.


İletişime geçtik, yurtdışı paketlerimizin hatlarımıza tanımlanması unutulduğu için dakikası 0, 45TL yerine 2, 75TL den konuşuyormuşuz ve 3 hattımızın toplam görüşmesi 2000 TLyi bulduğu için kapatılmış, yanlışlık olduğunu belirtmişsek de 19 Şubata kadar kapalı kaldı. Sonra açtılar. Bu cumartesi yani 23 Şubatta hatlarımız yeniden kapandı ve halen kapalı.

Ahmet 50 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Kasım 2016

    Konuyu arşivde buldum, devam edeyim bari, bu hatlar açılmadı hiç, muhatap da bulamadık. Turkcell böyle süper bir şirket işte, mail de attık, 532yi de aradık hiç kimse ilgilenmiyor. Otomatik yukarıdaki gibi cevap atıyorlar, olay kapanıyor kendilerince. Siz siz olun sakın frikik vermeyin, sözleşme imzalamayın, mümkünse de Turkcell almayın.

  • Ahmet20 Haziran 2014

    Süpersiniz 1 yıl oldu daha döneceksiniz. Yürüyün be. otuzküsür milyon abone var yarısı gitse de nasıl olsa öbür yarısı gitmez.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön